Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Chesterfield Biały

  • wypożyczalnia mebli led
  • krzesło iso z pulpitem
  • wypożyczalnia mebli weselnych
  • wynajem mebli katowice

Bardzo elegancki, stylowy fotel wykonany z eko-skóry w kolorze białym. Wymiary: szerokość 76cm, głębia 70cm, wysokość 67cm. Do kompletu polecamy Sofę Chesterfield

Chesterfield po prostu

Fotel Chesterfield występuje również w czarnej wersji kolorystycznej. Jest popularnym meblem na eventy prestiżowe, ale również te mniej oficjalne. Świetnie komponuje się w towarzystwie stołka ibiza lub prism. Wypożyczamy meble w bardzo dobrym stanie, nie idziemy na łatwiznę i lubimy nowe wyzwania. To doprawdy nasza pasja i nic tego nie zmieni. Większy brat fotela Chesterfield, czyli sofa, świetnie odnajdzie się w wspólnej kompozycji.

Powiedzieć gdzie nie pasuje byłoby krócej

Lubisz poimprezować? Zrelaksować się? Odpocząć? Poszaleć? Tam gdzie imprezy, tam gdzie relaks i odpoczynek, ale nawet tam gdzie pozytywne szaleństwo, tam będzie pasował jak ulał każdy mebel z serii Chesterfield. Takie rozwiązanie to pewność nie postawienia na słabe rozwiązanie.

Doświadczenie

To co piszemy na naszej stronie wynika z wieloletniego doświadczenia w tej branży. Lata były bardzo owocne i pozwoliły nam się zaznajomić w każdym aspekcie dotyczącym wynajmu siedzisk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy również do wszelkich zapytań, do klientów podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy potraktować każdy przypadek klienta osobniczo. Tylko w taki sposób można pokierować usługą by przebiegła całkowicie profesjonalnie. Chesterfield White- fotel ten to istny pokaz dobrego stylu. Jeśli masz dobry gust, jego wybór to tylko kwestia czasu. Wypróbowaliśmy już wiele foteli, wzbogacamy więc wynajem mebli o dodatkową moc, dzięki wzbogaceniu naszej oferty o właśnie ten model. Wygoda płynąca ze spoczynku na nim nie zna granic, a stylowy wygląd białej tapicerki z eko-skóry przyciąga swym magnetyzmem mocniej niż magnes szpilkę. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze więcej eventów, które będą się w mebel ten zaopatrywać. Trend na rynku jest wyraźny, coraz częściej pojawiają się wydarzenia, w których organizatorzy zamiast podejmować setną decyzję o postawienie na sprawdzone krzesełka, chcą udobruchać klientów wynajmem ładnego fotela Chesterfield. To bardzo satysfakcjonujące dla gości, sprawdź już sam, już teraz.

Wymiary:
Szerokość: 116cm
Głębokość: 88cm
Wysokość: 78cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.