Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Teb Biały

49.00 zł netto
  • Wynajem stołów Wrocław

Typowy stolik kawiarniany

Biały stolik Teb to typowy mebel kawiarniany lub barowy. Kwadratowy blat stolika ma wymiary 80 na 80 cm i wykonany jest z płyty wiórowej zabezpieczonej jednolitym laminatem. Pod blatem znajduje się centralnie umieszczona stalowa noga osadzona w płaskiej kwadratowej podstawie. Takie rozwiązanie, czyli połączenie w niemal ascetycznym designie czystej bieli i chłodnej satynowanej stali daje nie tylko bardzo pozytywny efekt estetyczny, ale również czyni stolik Teb doskonałym meblem eventowym.

Wynajem stolików i krzeseł Poznań, Warszawa

Biały stolik Teb to idealne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się w aranżacji kawiarnianej, barowej, w stałym lub tymczasowym punkcie gastronomicznym, albo w stołówce. Stoliki Teb są łatwe w utrzymaniu w czystości i charakteryzują się odpowiednią do zastosowań odpornością na zabrudzenia, wilgoć z rozlanych napoi lub potraw. Krótko mówiąc walory estetyczne idą w tym przypadku w parze z walorami praktycznymi.

Wymiary:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Blat: płyta laminowana.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.