Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Teb Czarny

49.00 zł netto
  • Wynajem stołów Poznań

Stolik z kwadratowym blatem

Stoliki Teb reprezentują w naszym asortymencie meble o charakterystyce kawiarniano-barowej. Prezentowany tutaj stolik posiada dość obszerny kwadratowy blat o wymiarach 80 na 80cm, wykonany z płyty laminowanej o jednolitym czarnym kolorze. Blat osadzony jest na pojedynczej stalowej nodze o przekroju kwadratowym i płaskiej kwadratowej stalowej podstawie. Całość prezentuje się czysto i estetycznie, czyli adekwatnie do potencjalnych zastosowań.

Meble do punktu gastronomicznego

Stolik Teb wyśmienicie sprawdza się jako mebel kawiarniany lub barowy. Jest to także bardzo dobre rozwiązanie do wszelkiego rodzaju stołówek lub jadalni. Dzięki prostej bryle oraz materiałom, które nie są wrażliwe na zabrudzenia i wilgoć, stolik jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.

Polecamy wariant czarny lub biały

W asortymencie wypożyczalnie występują stoliki Teb w dwóch kolorach blatów. Poza prezentowanymi tu stolikami czarnymi mamy również stoliki tego typu z blatem w kolorze białym.

Wymiary:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Blat: płyta laminowana.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.