Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Tap biały

32.00 zł netto
  • Wynajem stołów Kraków

Stolik do nowoczesnej aranżacji

Biały stolik kawowy Tap to w pewnym sensie miniaturka stolika koktajlowego Tube. Obydwa meble opierają się na takim samym wzornictwie oraz wykonane są z tych samych materiałów. Konstrukcja to stalowa ramka z zamkniętych kształtowników o przekroju kwadratowym, natomiast blat wykonany jest z cienkiej płyty laminowanej. Dla wzmocnienia blatu zastosowano rozwiązanie w postaci dodatkowych stalowych elementów krzyżujących się pod płytą. W ten sposób osiągnięto efekt naprawdę wysokiej wytrzymałości stolika jako całości, przy zachowaniu wizualnego wrażenia lekkości, a wręcz delikatności.

Twój event - nasze meble

Prezentowany stolik kawowy świetnie pasuje do nowoczesnych mebli tapicerowanych skórą ekologiczną. Szczególnie polecamy wynajem stolika Tap jako dodatku do kompletów mebli wypoczynkowych złożonych z foteli Jim i sof Line. Meble tego typu wypożyczane są do różnego rodzaju stref spotkań, a także stref Lounge i loży dla VIP-ów tworzonych chociażby na potrzeby eventów sportowych. Pośród naszych realizacji wskazać możemy przykład uroczystej gali zorganizowanej podczas jednej z imprez targowych, gdzie właśnie z użyciem między innymi wspomnianych mebli tapicerowanych skorą ekologiczną i stolików Tap organizatorom udało się stworzyć bardzo efektowną i przy tym komfortową aranżację.

Stoliki kawowe, koktajlowe, kawiarniane - wynajem

Poza stolikami kawowymi Tap w kolorze białym polecamy również stoliki Tab czarne. Jednocześnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że w asortymencie wypożyczalni mamy również stoliki Tube, które reprezentują tą samą stylistykę, z tym że są to stoliki koktajlowe, czyli znacznie wyższe.

Wymiary:
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm

Stelaż: stal
Blat: płyta laminowana

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.