Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Tap czarny

32.00 zł netto
  • Wynajem stołów Łódź

Futurystyczny stolik kawowy

Czarny stolik kawowy Tap to przykład mebla, w którym minimalistyczna forma daje modny i nowoczesny efekt. Stolik posiada stalowy stelaż w kształcie sześcianu. Blat wykonany jest z bardzo cienkiej płyty laminowanej. Pod blatem umieszczono wzmocnienie w postaci krzyżujących się dodatkowych stalowych profili. Zastosowane wzornictwo sprawia, że stolik wygląda na bardzo lekki lub wręcz delikatny, będąc w rzeczywistości meblem bardzo solidnym i wytrzymałym.

Nowoczesny stolik do prestiżowej aranżacji

Stoliki Tap najczęściej wypożyczane są w zestawach z meblami tapicerowanymi skórą ekologiczną. W historii naszych realizacji znaleźć można między innymi eventy promocyjne, uroczyste gale, oraz targi, gdzie wykorzystywane były właśnie takie meble. Warto zauważyć, że stoliki Tap dzięki swojej nietypowej formie nadają się do wykorzystania również w funkcji wyłącznie dekoracyjnej, jako nowoczesny dodatek do aranżacji.

Wypożyczalnia stolików eventowych

W asortymencie wypożyczalni znajdują się stoliki Tap w kolorze czarnym i białym. Polecamy również wynajem koktajlowego odpowiednika stolików Tap, który w naszym katalogu występuje pod nazwą Teb. Zarówno stoliki kawowe Tap, jak i stoliki koktajlowe Teb występują w ofercie w kolorze czarnym i białym.

Wymiary:
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm

Blat: płyta laminowana

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.