Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Vesta

89.00 zł netto
  • Wynajem stołów Lublin

Stolik z efektownym podświetleniem

Vesta to nowoczesny stolik koktajlowy, który robi wrażenie nie tylko swoim wzornictwem, ale również efektownym podświetleniem. Stolik posiada okrągły blat osadzony na nodze przypominającej nieco ścięty stożek. Noga zaopatrzona jest w programowalne podświetlenie LED. Zasilanie odbywa się przy pomocy akumulatora lub z sieci przy użyciu przewodu. Stoliki Vesta dzięki zastosowanym materiałom oraz technologii wykonania mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

Stoliki koktajlowe i barowe - wynajem

Wynajem stolików koktajlowych Vesta polecamy na różnego rodzaju imprezy towarzyskie i przyjęcia. Stoliki te są doskonałym dodatkiem do aranżacji związanej z barem. Warto w tym miejscu zauważyć, że wypożyczalnia oferuje wynajem całej gamy nowoczesnych mebli podświetlanych. Polecamy między innymi podświetlane lady, snack-bary i pufy. Stoliki Vesta ze względu na swój atrakcyjny wygląd sprawdzą się również w aranżacjach eventów promocyjnych oraz wszędzie tam, gdzie pożądany jest mebel dla stworzenia choćby namiastki efektu „wow”.

Wymiary:
Średnica: 60cm
Wysokość: 106cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.