Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Lounge

29.00 zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Zabrze

Nowoczesny i praktyczny

Biały stolik Lounge reprezentuje grupę mebli z tworzywa sztucznego przeznaczonych do stosowania w każdych warunkach, czyli zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Jest całkowicie odporny na działanie wilgoci i zabrudzenia. Oznacza to, że bez obaw możemy wykorzystać go podczas imprezy w ogrodzie, w parku, nad rzeką lub przy basenie. Utrzymanie w czystości ogranicza się do przetarcia ściereczką nasączoną rozcieńczonym detergentem. Stoliki można też zmywać strumieniem wody pod ciśnieniem, co jest łatwe, szybkie i wygodne. Pod względem praktycznym jest to niewątpliwie wzorcowy mebel eventowy.

Biały stolik na imprezę plenerową

Z praktyki powiedzieć możemy, że stoliki Lounge wypożyczane są najczęściej właśnie na różnego rodzaju eventy plenerowe. Świetnie sprawdzają się chociażby podczas przyjęć ogrodowych, imprez integracyjnych i innych podobnych eventów. To jednak jedynie przykładowe zastosowania. Wydarzeń, podczas których swoje zastosowanie znajdzie stolik Lounge jest znacznie więcej. Wiele zależy przecież od pomysłu na aranżację, charakteru imprezy, otoczenia, itp.  

Wymiary:
Średnica: 50 cm
Wysokość: 53 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.