Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Ragaba Medium

32.00 zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Wałbrzych

Pozytywne wibracje

Średni stolik Ragaba to jeden z trzech mebli tego typu w naszej kolekcji. Stolik posiada okrągły blat o średnicy 57cm, który wykonany jest z lakierowanej płyty MDF. Nogi wykonane są z drewna w naturalnym jasnym kolorze. Stoliki przeznaczone są do stosowania we wnętrzach. Cechują się odpowiednią do zastosowań odpornością na wilgoć i zabrudzenia, są też stosunkowo łatwe, jeżeli chodzi o utrzymanie w czystości.

Okrągły blat, wygodna półka

Charakterystycznym atrybutem stolików Ragaba jest niejako zdublowany blat, czyli półka pod właściwym blatem w takim samym kształcie. Jest to wygodne rozwiązanie, pozwalające na odłożenie tam tabletu, czasopisma, itp. Inną cechą wyróżniającą te meble jest pastelowa kolorystyka blatów. Stoliki świetnie nadają się do wykorzystania w aranżacjach spotkań o luźnej, na poły towarzyskiej atmosferze, eventów marketingowych. Bogata kolorystyka sprawie, że z powodzeniem nadają się także do wykorzystania w wystroju imprez dla dzieci.

Wymiary:
Średnica: 57cm
Wysokość: 45cm

Blat: MDF lakierowany.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.