Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło składane białe JF

6.50 zł netto
Dostępne w każdym momencie
  • Wypożyczalnia mebli Katowice
  • Białe JF podczas targów Agro Show

Białe krzesła często wykorzystywane są podczas eventów pokazowych. Podczas organizacji dużych imprez pokazowych, białe składane krzesła mogą okazać się niezbędne.Krzesło składane JF jest idealnym wyborem na imprezy w plenerze. Siedzisko i oparcie wykonane z wytrzymałego tworzywa polipropylenowego.

Kompaktowe i mobilne

Biel jest modnym kolorem, w najnowszych trendach eventowych jest przeważającym kolorem. Krzesła będą świetne by podzielić się miłością wraz z przybyłymi na ślub w plenerze gośćmi. Są kompaktowe przy złożeniu i bardzo mobilne. Łatwość ich rozkładania i przenoszenia jest wprost niebywała. Doskonałe rozwiązanie na eventy o dużej ilości gości.

Ilość w parze z jakością

Jakość wykonania nie daje sobie nic zarzucić. Goście którzy na nich siedzą nawet długie godziny nie uskarżają się na niewygodę, będą zachwyceni. Cena ich wynajmu z wypożyczalni krzeseł wprost zachęca by zaopatrzyć event w ich dużą ilość. To miłe zorganizować wydarzenie dla tak olbrzymiej liczby gości. W swoich usługach mamy także ustawianie krzeseł w wyznaczonym miejscu przez klienta.

Krzesła, stoły, dekoracje

Spraw aby dzień Twoich gości był zachwycający, wyposaż event w krzesła stoły i dekoracje, w końcu krzesła te nie są przeznaczone tylko po to aby tworzyć miejsca siedzące przed sceną. Sprzęt multimedialny i dekoracje z naszej oferty dobrze współgrają z tymi krzesłami.Nasz sprzęt multimedialny to ekrany multimedialne, dzięki którym nasze meble eventowe będą miały w tle odpowiednią warstwę ozdobno wizualną. Na ekranie multimedialnym można wyświetlać prezentacje firmowe, lub też ozdobne wizualizacje. Możesz wybrać również zamiast rzutnika i ekranu, telewizor LCD o przekątnej 42”. Czym byłby choćby najbardziej dopracowany spektakl wizualny, gdyby nie odpowiednia warstwa muzyczna, audio. W takim przypadku polecamy nasz zestaw nagłośnieniowy, w którym znajdziemy głośniki o odpowiedniej mocy, aby dobrze udźwiękowić nawet duże pomieszczenie. W zestawie znajdują się również standardowe mikrofony dynamiczne, dzięki którym można odpowiednio wzmocnić głos przemawiającego, bądź też piosenkarza. Magiczne chwile są o włos od wyciągnięcia do nich ręki. Szczęście samo nie przyjdzie, szczęściu trzeba pomóc swoją własną odwagą.

Wymiary:
Szerokość: 41 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 78 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.