Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Ragaba High

32.00 zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Gliwice

Kolorowy design

Ragaba High to najwyższy stolik z rodziny Ragaba w naszej kolekcji. Jest to jednocześnie stolik o najmniejszej spośród oferowanych przez nas średnicy blatu, która w tym przypadku wynosi jedynie 45cm. Charakterystyczną cechą stolików Ragaba jest przyjemna pastelowa kolorystyka blatów i dodatkowa półka poniżej właściwego blatu. Półka i blat mają taką samą średnicę. Obydwa elementy wykonane są przy tym z lakierowanej płyty MDF, co zapewnia odpowiednią do przeznaczenia stolika trwałość i odporność na wilgoć oraz zabrudzenia. Nogi z jasnego drewna uzupełniają bardzo pozytywny, przyjemny w odbiorze wizerunek stolika.

Stolik na eventy dla dzieci i dla dorosłych

Stoliki Ragaba możemy zarekomendować  do aranżacji, które najprościej określić można słowem „casual”. Są to meble idealne do wystroju i wyposażenia spotkań o charakterze towarzyskim lub kulturalnym. Pastelowa kolorystyka blatów mogą również sprawdzić się podczas eventów dla dzieci. Wypożyczalnia posiada w ofercie stoliki Ragaba w trzech rozmiarach, w urozmaiconej palecie kolorystycznej. Są to meble idealne do tworzenia barwnych aranżacji, sprzyjających swobodnej atmosferze, wymianie myśli, zabawie i rozrywce. Gorąco polecamy!

Wymiary:
Średnica: 45cm
Wysokość: 61,6cm

Blat: MDF lakierowany.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.