Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Zestaw Biesiadny

40.00 zł netto
  • wypożyczalnia mebli biurowych Gliwice

Meble na biesiadę

Zestaw biesiadny to praktyczny zestaw składający się ze stołu i dwóch ław, przeznaczony łącznie dla 8 osób. Blat stołu oraz siedziska wykonane są z lakierowanego drewna, natomiast konstrukcja w obu przypadkach jest stalowa. Nogi zarówno w stole, jak i w ławach można składać, co sprawia, że zestaw jest niezwykle łatwy zarówno do transportowania, jak i do magazynowania. Przy dużych ilościach wynajmowanych zestawów może to przynieść dość znaczne oszczędności finansowe.

Ławy, stoły i namioty

Wynajem zestawów biesiadnych rekomendujemy zgodnie z ich nazwą, czyli na różnego rodzaju biesiady. Znajdą one swoje zastosowanie podczas festynów, festiwali, imprez integracyjnych, itp. Prezentowane zestawy nadają się do wykorzystania zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Ich wynajem jest doskonałą opcją na eventy organizowane w halach namiotowych. Jeżeli interesuje Państwa organizacja tego typu imprezy, to informujemy, że w naszej ofercie również mamy wynajem idealnych do tego celu namiotów biesiadnych. Zachęcamy zatem również do zajrzenia do zakładki z namiotami i halami namiotowymi.

Wypożyczalnia eventowa – Łódź, Poznań, Warszawa

W tym miejscu powinniśmy również zwrócić uwagę na fakt, że poza wynajmem zestawów oferujemy również wynajem samych stołów lub samych ław. Jeżeli chodzi o same ławy, to można je z powodzeniem wykorzystać na potrzeby widowni. Składane ławy do doskonała opcja na zaimprowizowanie widowni w prawie każdym miejscu – na miejskim placu, w parku, a nawet na leśnej polanie.

Wymiary:
Wysokość [ława/stół]: 48/78 cm
Długość [ława/stół]: 25/50 cm
Szerokość: 220 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.