Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 65x65x75

35.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Warszawa
  • Kwadratowy stolik konferencyjny

Mały stolik konferencyjny

Stół konferencyjny 65x65x75cm to pod względem zastosowanych materiałów i wzornictwa typowy przykład oferowanych przez nas mebli konferencyjnych. Stół posiada estetyczny blat wykonany z płyty wiórowej pokrytej trwałym laminatem imitującym naturalne drewno. Blat osadzony został na stalowych nogach o przekroju rurowym zaopatrzonych w podkładki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego. Wyróżnikiem prezentowanego stołu są jego kompaktowe gabaryty. Blat o wymiarach 65 na 65cm jest być może dość nietypowy, ale znajduje wiele zastosowań.

Praktyczny i estetyczny

Prezentowany stół konferencyjny, a raczej stolik, może być praktycznym uzupełnieniem większych mebli tego typu. Świetnie sprawdzi się jako swoista dostawka. My jednak w szczególności polecamy wynajem tego typu stolików jako mebli egzaminacyjnych, w której to roli sprawdzają się one doskonale. W galeriach z naszych realizacji można znaleźć przynajmniej kilka przykładów takiego wykorzystania.

Idealny do zestawów egzaminacyjnych

Jako dodatek do stolików 65x65x75 polecamy szeroki wybór krzeseł konferencyjnych idealnie pasujących do tego typu zastosowań. Idealnie pasują tu dobrze znane wszystkim krzesła ISO lub krzesła Beta. Jeżeli natomiast potrzeba czegoś nieco bardziej wygodnego, to proponujemy wynajem stolików konferencyjnych 65x65x75 w zestawie z obrotowymi fotelami biurowymi Standard, posiadającymi mechanizmy regulacji wysokości siedziska oraz pozycji oparcia. Zachęcamy w tym miejscu do bliższego zapoznania się z naszą ofertą wynajmu krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych.

Wymiary:
Szerokość: 65 cm
Głębokość: 65 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.