Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 120x80x75

38.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Poznań
  • Stoliki konferencyjne i biurka - wypożyczalnia

Uniwersalny stół konferencyjny

Prezentowany tutaj stół konferencyjny 120x80x75 to typowy mebel tego typu w naszym asortymencie. Stół posiada blat z płyty wiórowej pokrytej trwałym i nowoczesnym laminatem imitującym naturalne drewno. Wymiary blatu to 80 na 120 cm. Nogi o przekroju rurowym wykonane są ze stali. Zakończone są specjalnymi nakładkami z tworzywa sztucznego, które jednocześnie zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem oraz umożliwiają nieznaczną regulację wysokości nogi i dzięki temu ustabilizowanie stołu nawet na nierównej powierzchni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które gwarantuje stabilność stołu w każdych warunkach, bez chybotania i konieczności stosowania improwizowanych podkładek.

Praktyczne rozwiązanie modułowe 

Stoły tego typu występują w kilku wariantach jeżeli chodzi dodatkowe akcesoria umieszczone w obrębie blatu. Mamy wariant z wmontowanym potrójnym gniazdkiem, czyli tak zwanym media portem, który ułatwia stosowanie różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i w wielu sytuacjach pozwala zapanować nad plątanina kabli. Jest także wersja z przepustem kablowym. Na zamówienie klienta, szczególnie, jeżeli zamówienie dotyczy wynajmu długoterminowego, możemy również dostosować wypożyczane stoły do potrzeb zamawiającego, to jest wyposażyć je we wspomniane wyżej akcesoria oraz dodać blendy.

Wynajem mebli konferencyjnych - bogaty asortyment

Stoły konferencyjne o głębokości blatu równej 80cm i wysokości 75cm występują w naszym asortymencie w kilku wariantach długości – 120, 140 i 160cm. Ujednolicone wymiary wysokości i szerokości pozwalają na łatwe ich zestawianie i dostosowywanie do wielkości sali.

Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.