Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 140x80x75

39.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Katowice

Stół konferencyjny – wysoka jakość

Prezentowany na tej stronie stół konferencyjny to jeden z naszych typowych mebli tego typu. Stół posiada prostokątny blat wykonany z laminowanej płyty wiórowej imitującej naturalne drewno. Pod blatem znajdują się stalowe nogi o rurowym przekroju zakończone specjalnymi nakładkami z tworzywa sztucznego. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, gwarantując przy tym wysoką jakość wykonania i trwałość w pełni adekwatną do przeznaczenia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że antypoślizgowe stopki zamontowane na zakończeniu nóg stołu umożliwiają również nieznaczną regulację wysokości, co jest niezwykle praktyczną funkcjonalnością na nierównych powierzchniach.

Stoły na event

Stół konferencyjny 140x80x75 to kolejny z przedstawicieli naszych typowych mebli konferencyjnych o różnej szerokości, ale jednocześnie ujednoliconej głębokości blatu i wysokości, odpowiednio 80 i 75cm. Blat stołu wykonany jest z estetycznej płyty laminowanej, imitującej naturalne drewno. Stalowe nogi wyposażone są w specjalne nakładki/stopki z tworzywa sztucznego. Pełnią one funkcję zabezpieczenia oraz umożliwiają nieznaczną regulację wysokości, co okazuje się bardzo przydatne na nierównych powierzchniach.

Stoły na konferencje, szkolenia, egzaminy

Stoły konferencyjne, pomimo dość jednoznacznie opisującej ich funkcję nazwy, są meblami dość wszechstronnymi. Oczywiście wyposażenie różnego rodzaju konferencji, narad i zebrań, to ich podstawowa destynacja. Są to jednak stoły, które równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniach związanych z szeroko rozumianą edukacją. Nasze stoły konferencyjne wykorzystywane są podczas szkoleń, wykładów, egzaminów, itp. Nie ma również przeciwwskazań, jeżeli chodzi o wykorzystanie ich w biurze, jako biurek. Wypożyczalnia ma w ofercie pełne wyposażenie biurowe. Możemy również dostosować prezentowane stoły do potrzeb klienta, zamontować blendy, wykonać przepusty na kable.

Wymiary:
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.