Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 140x90

39.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Lublin

Doskonały mebel eventowy…

Stół konferencyjny 140x90 pośród innych naszych stołów wyróżnia się na dwa sposoby. Po pierwsze jest to stół oparty na dość tradycyjnej stalowej konstrukcji. Po drugie jest to stół o największej głębokości, która w tym przypadku wynosi aż 90cm. Blat wykonany jest z płyty wiórowej pokrytej trwałym laminatem. Konstrukcja, czyli nogi i rama pod blatem, które stanowią monolit, wykonane są z malowanej stali. Nogi zaopatrzone są w praktyczne nakładki z tworzywa sztucznego, które mają za zadanie chronić wrażliwe podłoże, jak chociażby parkiet czy drewniane panele.

…duży stół konferencyjny

Stoły tego typu znajdują wiele zastosowań. Oczywiście, zgodnie z nazwą, wykorzystuje się je podczas różnego rodzaju konferencji, zebrań, narad, itp. Są one także doskonałymi meblami do zastosowań w aranżacjach związanych z edukacją. Prezentowane tu stoły świetnie nadają się między innymi do wyposażania sal lekcyjnych i wykładowych na potrzeby różnego rodzaju szkoleń i kursów. Opcji, jeżeli chodzi o zastosowanie stołów konferencyjnych jest jednak o wiele więcej. Prezentowany tutaj model stołu to solidny i estetyczny mebel, który z powodzeniem spełni swoją funkcję wszędzie tam, gdzie od mebla oczekuje się wysokiej praktyczności.

…obszerne biurko

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedno zastosowanie prezentowanego tu stołu, które bez wątpienia skorzysta na jego dużym blacie. Mowa tu o zastosowaniu jako biurka. Blat o wymiarach 140 na 90cm bez problemu pomieści nawet sporych rozmiarów komputer, pozostawiając miejsce na wygodną pracę. Polecamy w tym miejscu również nasz asortyment mebli biurowych, a w tym kontenery biurkowe, szafy aktowe, regały i inne.

Wymiary:
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 90 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.