Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 160x80x75

40.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Wałbrzych

Duży stół konferencyjny

Stoły konferencyjne to szczególnie mocny punkt w naszej ofercie. Oferujemy nie tylko stoły w kilku wymiarach blatów i oparte na nieco innej konstrukcji, ale też jesteśmy w stanie przerobić nasze stoły stosownie do potrzeb klienta. Prezentowany tutaj stół 160x80x75 to przedstawiciel ujednoliconej pod względem wzornictwa grupy stołów o wysokości 75cm i głębokości blatu równej 80cm. Są to parametry, które pozwalają na wygodne zestawianie dopasowanych do siebie stołów o szerokości 120, 140 lub 160 cm.

Meble na konferencje i do biura

Prezentowany stół dedykowany jest do celów konferencyjnych, ale również sprawdza się doskonale podczas eventów edukacyjnych i w wielu innych zastosowaniach. Nasze stoły trafiają między innym na szkolenia i sesje egzaminacyjne. Można je również z powodzeniem wykorzystać w zestawach mebli biurowych. Wypożyczalnia dysponuje szerokim asortymentem mebli do biura. Mamy między innymi kontenery biurkowe, szafy na akta, regały, itp. Na zamówienie jesteśmy w stanie przerobić prezentowane stoły, dodać przepusty kablowe, blendy, a nawet zamontować w blatach chowane gniazdka elektryczne.

Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.