Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny Gniazdko 120x80x75

45.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Kraków
  • Wynajem biurek i stołów konferencyjnych

Stół z media portem

Prezentowany stół konferencyjny to typowy mebel w naszej ofercie, z tą wszakże różnicą, że został on dodatkowo wyposażony w tak zwany media port, czyli potrójne gniazdko chowane w blacie. Sam blat wykonany jest z laminowanej płyty wiórowej. Stalowe nogi o okrągłym przekroju zakończone są nakładkami z tworzywa sztucznego, które służą jako zabezpieczenie antypoślizgowe oraz chronią przed zarysowaniem podłogi.

Meble na szkolenie, konferencję, egzamin

Wynajem stołu z media portem polecamy wszędzie tam, gdzie na stołach znajdować się będą urządzenia zasilane z sieci. Najoczywistszym zastosowaniem są w tym przypadku kursy i szkolenia informatyczne, ale także egzaminy wymagające użycia przez uczestników komputerów lub innego sprzętu elektronicznego. Stoły z wbudowanym gniazdkiem mogą się sprawdzić również podczas turniejów e-sport lub imprez targowych, szczególnie w branży komputerowej.

Wynajem mebli konferencyjnych

W naszej ofercie mamy również wynajem podobnych stołów konferencyjnych, z tą jednak różnicą, że zamiast media portów posiadają one tak zwane przelotki, czyli otwory w blacie służące do przepuszczania kabli. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że asortyment mebli i sprzętu, który prezentowany jest na niniejszej stronie www nie odzwierciedla całej naszej oferty. W przypadku pytań na temat szczegółów usługi wynajmu oraz dostępnego asortymentu mebli sugerujemy kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem obsługi klienta.

Wymiary:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.