Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec biały

6.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Łódź
  • Białe pokrowce na krzesła - wypożyczalnia
  • Białe pokrowce na krzesła

Białe pokrowce na krzesła

Białe pokrowce elastyczne to niemal nieodzowny dodatek przy wynajmie krzeseł bankietowych. Jakkolwiek oferowane przez nas krzesła bankietowe prezentują się bardzo dobrze nawet bez pokrowców, to jednak te proste tekstylne dodatki potrafią zmienić je niemal nie do poznania. Krzesło w pokrowcu zmienia się z dość prozaicznego sprzętu do siedzenia w efektowną bryłę, która już sama w sobie stanowi atrakcję, przyciąga uwagę i intryguje.

Dodatek, który wiele zmienia

Wynajem białych pokrowców na krzesła bankietowe to najczęściej dodatek do wyposażenia bankietowego, wynajmu mebli weselnych i ślubnych. Często także spotykamy się z aranżacjami, gdzie krzesła w takich pokrowcach wykorzystywane są do stworzenia niewielkiej widowni na potrzeby jakiejś uroczystości lub prezentacji. Krzesła w białych pokrowcach odnajdują się jednak również w wielu innych sytuacjach, jak chociażby wszędzie tam, gdzie organizatorom eventu zależy na wprowadzeniu jakiegoś dodatkowego estetycznego akcentu.

Pokrowce elastyczne na krzesła, stoły, stoliki

Przy okazji prezentacji białych pokrowców elastycznych na krzesła polecamy również pokrowce elastyczne na stoły bankietowe, cateringowe i koktajlowe. Praktycznie każdy ze wspomnianych mebli wygląda w takim pokrowcu bardzo szykownie. Niekiedy meble takie wykorzystywane są wyłącznie w celach dekoracyjnych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.