Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Konferencyjny 160x70cm

30.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Zabrze
  • Wynajem Krzeseł Gliwice
  • Szkolenie z wykorzystaniem stołów konferencyjnych

Stół na konferencje

Profesjonalny stół składany przeznaczony na konferencje, bankiety, spotkania. Prosty system składania umożliwia w każdej chwili złożenie stołów. Profesjonalny stół składany przeznaczony na konferencje, bankiety, spotkania. Prosty system składania umożliwia w każdej chwili złożenie stołów. Stół jest odpowiedni na konferencje, znajduje on zastosowanie na wszelkich imprezach eventowych, zastosowanie jego gwarantuje uzyskanie dużej powierzchni roboczej. Stół posiada system składania jego nóg, umożliwia to łatwe jego przenoszenie z miejsca na miejsce, oraz bardzo to ułatwia transport. Dzięki takiemu zastosowaniu składanych nóg, możemy go Państwu dostarczyć w naprawdę dużej ilości, również na duże odległości. Do stołu idealnym wydaje się dołączenie krzeseł Iso lub krzeseł obrotowych Premium.

Open Space

Przy takiej konfiguracji jesteśmy o krok od stworzenia biura w myśl zasady open space. W pomieszczeniu o charakterystyce open space dużo wydajniej wykonuje się pracę, niż w biurze o nieprzemyślanym przestrzennym zagospodarowaniu. Razem stawiamy na dobre wykonanie pracy, aby niepotrzebnie nie zużywać zasobów, które moglibyśmy poświęcić na rozwój reszty eventu. W przypadku organizowania konferencji wypożyczalnia stołów służy Państwu swoimi zasobami, są do Państwa dyspozycji w dogodnym wybranym terminie. Stół cechuje się niesamowitą jakością wykonania, olśniewa również wyglądem, który jest na czasie, jest zgodny z aktualnymi trendami meblowymi. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław z doświadczenia wie, czego oczekują klienci, więc i dobrze nauczyliśmy się je spełniać. Realizujemy również wymyślone przez Was indywidualne pomysły.

Do dzieła!

Zachęcamy do współpracy. Z naszej strony gwarantujemy, że współpraca będzie bardzo owocna i pomyślna. Dziedziną jaką jest wynajem mebli, jest dziedziną która wymaga całkowitego zaangażowania w swoją pracę. Aby praca była dobrze i należycie wykonana, należy taką pracę kochać, a my kochamy swoje zajęcie i cenimy sobie pomysły klientów. Naszą pasją jest ich realizacja. Nie czekaj już dłużej i zamów wybrane przez siebie meble i akcesoria, które uświetnią Twój event. Stawka podana na stronie dotyczy wynajmu na czas jednej doby, ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od czynników takich jak, odległość, ilość i czas wynajmu. Najważniejsze dla nas jest zwyczajnie Państwa satysfakcja. Z naszych usług korzystają liczne firmy z całego świata.

Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 70 cm
Wysokość: 75 cm

Blat: płyta laminowana z listwą ochronną na krawędzi.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.