Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec czarny

6.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Wrocław

Pokrowce elastyczne na krzesła

Czarne pokrowce elastyczne na krzesła bankietowe to dodatek, który bardzo pozytywnie wpływa na aranżację. Dzięki takim pokrowcom krzesła przeistaczają się wręcz nie do poznania, stają się o wiele bardziej eleganckie, ale w pewnym sensie także bardziej neutralne. Strecz tworzy w pewnym sensie nowy mebel, ukrywając indywidualne cechy mebla, który okrywa. To sprawia, że krzesła w elastycznych pokrowcach doskonale pasują do każdego otoczenia, od wnętrz nowoczesnych biurowców i hoteli po zabytkowe sale i dziedzińce.

Tekstylne dodatki eventowe

Wypożyczalnia oferuje wynajem pokrowców elastycznych na krzesła bankietowe w trzech wariantach kolorystycznych, czyli pokrowce czarne, pokrowce białe i pokrowce czerwone. Dodatkowo proponujemy tekstylne dodatki w postaci elastycznych opasek na oparcia, również w kilku kolorach. Taki asortyment pozwala nie tylko na odpowiednie przystrojenie krzeseł w zależności od okazji, ale również na łatwe kolorystyczne urozmaicenie aranżacji.   

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.