Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec czerwony

6.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Poznań

Tekstylia, w tym pokrowce na meble, to dodatek, bez którego mało który elegancki event może się obejść. Pokrowce najczęściej zupełnie odmieniają meble, sprawiając, że oryginalny sprzęt stanowi jedynie szkielet dla o wiele bardziej efektownego tworu. Tak też jest w przypadku pokrowców elastycznych na krzesła, które prezentujemy na tej stronie.

Czerwone pokrowce na krzesła

Czerwone pokrowce elastyczne przeznaczone są do stosowania z krzesłami bankietowymi, które same w sobie nie są wcale złe, ale dopiero w pokrowcach wyglądają naprawdę zjawiskowo. Czerwone pokrowce elastyczne znajdują zastosowanie w wyposażeniu bankietów i przyjęć, ale również wykorzystywane są przy wielu innych okazjach, jak chociażby eventy marketingowe. Elastyczne czerwone pokrowce najczęściej spełniają funkcję dekoracyjną, ale ich wykorzystanie może mieć również aspekt czysto utylitarny. Pokrowce mogą posłużyć do wyznaczenia miejsc dla VIP-ów, podzielenia sali czy przestrzeni na strefy. Zmieniając pokrowce można też w mgnieniu oka odmienić wystrój wnętrza.

Wypożyczalnia eventowa Warszawa, Poznań, Katowice

W asortymencie wypożyczalni znajdują się pokrowce elastyczne na krzesła w trzech kolorach – czerwonym, czarnym i białym. Oferujemy również wynajem elastycznych pokrowców na okrągłe stoły bankietowe, stoły cateringowe oraz stoliki koktajlowe. W asortymencie elastycznych dodatków tekstylnych mamy również elastyczne opaski na oparcia krzeseł oraz nakładki na blaty stolików koktajlowych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.