Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec Elastyczny Biały

35.00zł netto
  • Wynajem Krzeseł Poznań
  • Pokrowce elastyczne an stoły - wynajem
  • Pokrowce na stoły cateringowe

Pokrowiec na stół cateringowy

Jeżeli wrócili Państwo uwagę na efektowne zdjęcia w czasopismach lub w sieci, na których sala bankietowa i bufet wyglądają jak z Hollywood i zastanawiają się Państwo jak osiągnąć taki sam efekt podczas organizowanej przez siebie imprezy, to tutaj mamy rozwiązanie. Często zdarza się, że niewielki szczegół lub dodatek całkowicie odmienia całą aranżację. Tak też jest w przypadku pokrowców elastycznych. Jest to tani i niezwykle skuteczny sposób na diametralne odmienienie wystroju eventu.

Modna aranżacja

Pokrowce elastyczne na stoły cateringowe nie tylko uatrakcyjniają wygląd samych stołów, ale również znacznie podnoszą estetykę i prestiż eventu. Stół cateringowy w pokrowcu elastycznym przeistacza się w efektowną bryłę. Przestaje być jedynie prozaicznym sprzętem u utylitarnej funkcji i staje się dodatkową atrakcją wydarzenia. Nierzadko zdarzają się okazje, kiedy stoły cateringowe to jedyne wyposażenie eventu. Mogą służyć na przykład do wystawienia drobnego poczęstunku lub kieliszków do szampana. Warto w takich sytuacjach zadbać o to, by było to wyposażenie robiące jak najlepsze wrażenie, a pokrowce są w tym względzie niezastąpione.

Pokrowce elastyczne - wynajem

W asortymencie wypożyczalni posiadamy pokrowce elastyczne na stoły cateringowe w kolorze białym oraz czarnym. Oferujemy również wynajem pokrowców elastycznych na stoły bankietowe, stoliki koktajlowe i krzesła bankietowe w kilku kolorach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą w katalogu wypożyczalni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.