Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec Elastyczny Czarny

35.00zł netto
  • Wynajem Krzeseł Lublin
  • Pokrowce elastyczne na stoły cateringowe

Czarny pokrowiec na stół cateringowy

Pokrowce i różnego rodzaju tekstylne dodatki to nieodłączny element eventowych aranżacji, szczególnie jeżeli mówimy o przyjęciach, bankietach i balach. Na tej stronie chcielibyśmy zaprezentować czarny pokrowiec na stół cateringowy. Jest to pokrowiec elastyczny, który ładnie dopasowuje się do kształtu mebla. Zastosowanie tego typu pokrowców daje doskonały efekt wizualny i znacznie poprawia estetykę aranżacji.

Dodatek do nowoczesnych aranżacji

Jedną z zalet pokrowców elastycznych jest fakt, że dzięki nim ten sam mebel równie dobrze pasuje do wystroju w nowoczesnym biurze, jak i w zabytkowej willi lub kamienicy. Pokrowiec ukrywa indywidualne cechy stołu, w tym jego wady, dodaje mu elegancji i czyni go meblem uniwersalnym. Efekt jaki daje zastosowanie pokrowców podziwiać można przeglądając liczne zdjęcia z naszych realizacji. Zachęcamy w tym miejscu do odwiedzenia galerii naszych realizacji.

Wynajem pokrowców na stoły i stoliki eventowe

Wypożyczalnia w ramach swoich usług oferuje wynajem pokrowców na stoły cateringowe w kolorze białym lub czarnym. Polecamy ponadto pokrowce elastyczne na stoły bankietowe, stoliki koktajlowe i krzesła. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem przedstawionym na stronie i do współpracy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.