Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec Fi 80 Biały

20.00zł netto
  • Wynajem Krzeseł Zabrze
  • Wynajem pokrowców elastycznych na stoliki koktajlowe
  • Wynajem stolikow koktajlowych fi80 i pokrowców

Pokrowce na stoliki koktajlowe

Pokrowiec fi80 w kolorze białym to pokrowiec dedykowany do naszych składanych stolików koktajlowych. Stoliki w pokrowcach wykorzystywane są podczas różnego rodzaju bankietów, imprez integracyjnych i eventów towarzyskich. Świetnie nadają się także na wyposażenie eventów promocyjnych i stoisk targowych. Pokrowce koktajlowe fi80 występują w naszym asortymencie w dwóch wariantach kolorystycznych. Obok prezentowanych tu pokrowców białych posiadamy również pokrowce czerwone.

Pokrowce na stoliki, krzesła, stoły

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem mebli w pokrowcach elastycznych, samych pokrowców elastycznych lub dodatków w postaci nakładek na blaty lub opasek na oparcia krzeseł, to nasza wypożyczalnia oferuje kompleksowe wyposażenie w tym zakresie.

Zapraszamy do zaznajomienia się z katalogiem produktów przedstawionych w witrynie i do współpracy. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Wypożyczalnia posiada w ofercie pokrowce elastyczne na stoliki koktajlowe fi80 w kolorze białym oraz czarnym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.