Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec Koktajlowy Biały

20.00zł netto
  • Wynajem Krzeseł Wałbrzych

Biały strecz

Pokrowiec odmieni każdy, nawet najbardziej prozaiczny i nijaki mebel. Pokrowce doskonale nadają się między innymi do urozmaicenia aranżacji eventu. Pokrowiec zmienia stolik nie do poznania. To co kryje się pod nim praktycznie przestaje mieć znaczenie. Białe pokrowce elastyczne na stoliki koktajlowe mogą stanowić uzupełnienie aranżacji eleganckiego przyjęcia, szczególnie gdy zestawi się je z elastycznymi pokrowcami na stoły i krzesła. W eventach, gdzie biel ma być dominującym kolorem zastosowanie pokrowców jest najpraktyczniejszą i najprostszą metodą ujednolicenia wystroju.

Pokrowce na stoliki koktajlowe

Wypożyczalnia posiada w portfolio swoich realizacji liczne aranżacje z wykorzystaniem pokrowców. Przeważnie wzbogacają one wystrój sal bankietowych oraz przyjęć i uroczystości ślubnych. W takich sytuacjach białe pokrowce elastyczne używane są również na krzesłach. W połączeniu z bielą obrusów efekt osiągnięty w tak łatwy sposób imponuje elegancją.

Pokrowce elastyczne białe na stoliki koktajlowe można z powodzeniem stosować także do innych celów i przy wielu innych okazjach. Stolik koktajlowy opięty elastycznym białym pokrowcem przypomina mały posąg lub kolumnę. Dlatego też pokrowce są niekiedy wykorzystywane wyłącznie w celach dekoracyjnych. Mogą służyć na przykład jako efektowne platformy dla eksponowania niewielkich dekoracji roślinnych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.