Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pokrowiec Koktajlowy Czarny

20.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Warszawa

Pokrowiec wiele zmienia

Czarny pokrowiec elastyczny na stolik koktajlowy to nic innego, jak moc nowych możliwości. Pokrowiec nie tylko okrywa stolik, ukrywając przy tym wszelkie jego wady, ale w pewnym sensie tworzy nowy mebel. Czarna bryła stolika w pokrowcu wygląda czysto, nowocześnie i bardzo efektownie. Dlatego właśnie stoliki koktajlowe w pokrowcach stosowane są w aranżacjach najróżniejszych eventów. Spotykamy je między innymi na promocjach, prezentacjach i imprezach targowych. Zgodnie z nazwą stanowią one także podstawowe wyposażenie wszelkiego rodzaju koktajl-party i innych przyjęć. Na stolik można odstawić kieliszek, wykorzystać go do cateringu lub wyeksponowania materiałów marketingowych.

Wynajem pokrowców i tekstyliów eventowych

Pokrowce elastyczne czynią cuda, jeżeli chodzi o zmianę wizerunku mebli. W przypadku stolików mamy jednak także inny interesujący dodatek, o którym warto tutaj wspomnieć. Są to mianowicie tekstylne nakładki na blat. Wykorzystanie pokrowca w kolorze czarnym z nakładką w kolorze czerwonym lub białym tworzy naprawdę interesujący efekt i w znacznym stopniu wzbogaca aranżację.

Wypożyczalnia posiada w asortymencie pokrowce elastyczne na stoliki koktajlowe w kolorze czarnym, czerwonym oraz białym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.