Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Nakładka Kolorowa

10.00zł netto
  • Wynajem stołów Kraków
  • Kolorowe nakładki na blaty stolików koktajlowych

Tekstylne nakładki na blat

Drobne elementy tekstylne odgrywają niebagatelną rolę w aranżacji wielu eventów. Jednym z takich drobnych dodatków jest barwna nakładka na blat stolika koktajlowego. Nakładki występują w asortymencie wypożyczalni w kilku kolorach. Oferujemy nakładki na blaty w kolorze białym, żółtym, niebieskim, czerwonym i czarnym. Taki wybór pozwala na ciekawe wzbogacenie aranżacji, ale w wielu sytuacjach może mieć również istotny aspekt praktyczny.

Barwna aranżacja eventu

Nakładki można wykorzystać do łatwego urozmaicenia stolików pod względem wizualnym. W naszych aranżacjach znaleźć można między innymi przykłady zastosowania stolików koktajlowych  w pokrowcach elastycznych w kolorze czerwonym z czarnymi blatami lub na odwrót, a także inne zestawienia kolorystyczne. Przy urozmaiconej palecie kolorystycznej zarówno pokrowców, jak i nakładek, stworzenie efektownej aranżacji naprawdę nie jest trudne.

Dodatek dekoracyjny i praktyczny

Nakładki posłużyć mogą do wizualnego odznaczenia wybranych stolików w celach organizacyjnych. Kolorowe tekstylia pozwalają też na dopasowanie do barw sponsora, organizatora, lub ogólnie do dominującej kolorystyki eventu. W razie potrzeby łatwo je tez wymienić, na przykład w przypadku zabrudzenia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.