Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lampa Stojąca Stalowa

58.00zł netto
  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Wrocław

Stalowa i stylowa…

Przedstawiamy nowoczesną lampę stalową z regulowaną wysokością i wysięgiem. Lampa posiada kulisty stalowy abażur osadzony na długim dwuczęściowym stalowym pałąku. Położenie abażura można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wysokość można w tym przypadku regulować pomiędzy 159cm a 217cm, a wymiar poziomy w przedziale 150cm do 200cm. Należy przy tym pamiętać, że wraz z wysuwaniem lampy skraca się długość dostępnego przewodu.

…lampa stojąca do salonu

Stalowa lampa stojąca to nasza propozycja do salonu i strefy Lounge. Oczywiście lampę dedykujemy do wszystkich aranżacji o takim właśnie charakterze, a nie jedynie stricte do tych właśnie celów.  Lampa z powodzeniem spełni swoją rolę w „salonowych” i luksusowych aranżacjach budowanych na potrzeby targów, promocji, prezentacji, imprez integracyjnych, konferencji itp. Szczególnie polecamy ją w zestawach z meblami wypoczynkowymi tapicerowanymi eko-skórą. W naszym asortymencie znaleźć można nowoczesne fotele, ławy, pufy oraz całą gamę drobnych dodatków do tego rodzaju mebli. Lampa stalowa świetnie pasuje do większości z nich.

Wynajem oświetlenia na eventy

Poza prezentowaną tutaj lampą stalową wypożyczalnia poleca również wynajem lamp stojących z abażurami z tworzywa sztucznego oraz z papieru ryżowego. Ponadto oferujemy pełny asortyment oświetlenia eventowego, a w tym listwy i reflektory LED, halogeny, a nawet światełka choinkowe i girlandy świetlne.

Specyfikacja:

wysokość: 159 - 217cm
wymiar poziomy: 150 - 200cm (lampa wysuwa się w kierunku poziomym)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.