Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lampa Wisząca Papierowa

8.00zł netto
  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Poznań

Świecąca papierowa kula

Papierowa lampa wisząca, czyli papierowa kula, to jedna z naszych propozycji z działu oświetlenia. Jak przystało na sprzęt eventowy, lampa może służyć zarówno jako urządzenie oświetleniowe, jak i pełnić funkcję dekoracyjną. Klosz w formie kuli wykonany jest ręcznie z papieru ryżowego. Zarówno sposób wykonania, jak i faktura papieru na powierzchni klosza, gwarantują, że znalezienie dwóch identycznych lamp tego typu jest niemal niemożliwe. Mimo, iż różnice są subtelne i niemal niedostrzegalne, to i tak jest to bardzo przyjemna alternatywa dla gładkich lamp z kloszami lub abażurami z tworzyw sztucznych, szkła lub stali.

Lampy z papieru ryżowego - wynajem

Lampy papierowe w kształcie kuli świetnie sprawdzają się w aranżacjach eventów o nieco luźniejszym, być może towarzyskim charakterze. Z doświadczenia wypożyczalni możemy powiedzieć, że nasze lampy wykorzystywane były na przykład w aranżacji biesiad organizowanych w halach namiotowych, jednak możliwych zastosowań i aranżacji jest naprawdę o wiele więcej.

Jako uzupełnienie tego typu oświetlenia polecamy lampy stojące z papierowymi abażurami.

Średnica: 45cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.