Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lampion Stojący

15.00zł netto
  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Zabrze

Tradycyjne źródło światła

Oświetlenie eventowe może przybierać najrozmaitsze formy – od nowoczesnych programowalnych urządzeń z wielobarwnym światłem, do tradycyjnych świeczek. Dowodem niech będzie prezentowany tutaj lampion, który ma więcej wspólnego z technologią sprzed setek a nawet tysięcy lat, niż z dzisiejszymi nowoczesnymi urządzeniami oświetleniowymi, energooszczędnymi żarówkami LED, sterowaniem przy pomocy pilota, itp. Lampion wykonany jest ze stali i szkła, a źródłem światła jest tu zwykła świeczka. Okazuje się, że tak proste rozwiązanie nie tylko znajduje zastosowanie podczas wielu eventów, ale jest też świetnym narzędziem służącym do wzbogacania aranżacji i tworzenia unikalnej atmosfery.

Niecodzienny styl i klimat

Stalowo-szklany lampion to rozwiązanie proste, estetyczne, a do tego niezwykle oryginalne pośród całej gamy dostepnych nowoczesnych urządzeń. Lampion odseparowuje świeczkę od otoczenia i otoczenie od świeczki, przez co można go stosować zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Przyjemne migoczące światło świecy tworzy wyjątkowy klimat eventu, dodając odrobinę magii i naturalności. Lampiony robią fantastyczne wrażenie w otoczeniu ogrodowej lub parkowej zieleni. Nietrudno sobie również wyobrazić efekt naturalnego oświetlenia we wnętrzach, w tym w szczególności we wnętrzach zabytkowych i historycznych.   

Wypożyczalnia eventowa Wrocław, Opole, Katowice

Wypożyczalnia oferuje pełny asortyment oświetlenia eventowego, począwszy od tradycyjnych lamp stojących do salonu, poprzez girlandy świetlne i lampki choinkowe, a skończywszy na urządzeniach typu listwy i reflektory LED z programowalnym barwnym światłem. Poza typowym sprzętem oświetleniowym posiadamy również w asortymencie szeroką gamę nowoczesnych podświetlanych mebli. Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem wyjątkowej aranżacji z wykorzystaniem różnego rodzaju oświetlenia, nasza oferta z pewnością Państwa nie zawiedzie.

Wymiary:
szerokość: 15 cm
długość: 15 cm
wysokość: 28 cm

Materiał: stal, szkło

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.