Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło składane tapicerowane TH czarne

6.50 zł netto
Dostępne w każdym momencie
  • Wypożyczalnia mebli Lublin
  • Krzesła TH na realizacji w Wałbrzychu

Popularne podczas organizowania imprez, w których potrzeba krzeseł odrobinę lepszych od plastikowych siedzisk. Siedzisko w tym modelu tapicerowane jest czarnym skajem.

Krzesła na masową imprezę

Krzesła składane czarne TH tapicerowane są dzięki swoim charakterystycznym cechom wręcz stworzone do imprez o charakterze masowym, publicznym, takich z liczną ilością gości. Wszelkiego rodzaju spektakle, koncerty, pokazy, występy, nie mogą się obejść bez tego popularnego i zarazem taniego w wypożyczeniu modelu krzeseł. Dzięki swojej konstrukcji, są po złożeniu bardzo kompaktowe i łatwe w przewożeniu i przenoszeniu z miejsca na miejsce. Nasza szanująca się wypożyczalnia krzeseł, szybko dostarczy je pod wskazany przez klienta adres, w dogodnym terminie.

Jedno koło drugiego

Ustawiane w rządkach, jedno obok drugiego, będą przed sceną tworzyć trybuny, zapewniają ilość miejsca dla osób liczoną w setkach i tysiącach egzemplarzy. Są bardzo komfortowe w użytkowaniu, są solidne i nie niszczą się. Do tego nasza wypożyczalnia ma w swojej ofercie różnego rodzaju sprzęt multimedialny jak np nagłosnienie, ekrany i projektory multimedialne. Takie krzesła w towarzystwie sprzętu elektronicznego oraz różnych dodatków i dekoracji z naszej oferty uczyni Twój event niezapomnianym.

Typ imprezy

Krzesło te zaspokoi zapotrzebowanie na siedziska w różnych typach imprezy. Eventy w zamkniętych pomieszczeniach oraz wydarzenia plenerowe dobrze będą się miały, jeśli znajdą się na nich te składane czarne tapicerowane gustowne krzesła. Najważniejsze są dla nas uśmiechy zadowolonych gości przybyłych na Państwa eventy. Zapraszamy Państwa do zaopatrzenia wydarzenia w naszej wypożyczalni eventowej. Tylko u nas zrealizujesz swój projekt w sposób błyskawiczny. Świadczymy dla Was usługi w sposób bezkonfliktowy dla reszty przebiegu wokół organizacyjnego. Nasza wypożyczalnia krzeseł proponuje wam oprócz siedzisk, również resztę sprzętu, który ma szanse się przydać w Waszym wydarzeniu. Pomagamy w wyborze z pośród setek oferowanych przez nas produktów. W naszej gamie elementów eventowych znajdą Państwo wszystko od oświetlenia po obrusy, wykładziny i czerwone dywany. Posiadamy również w naszej ofercie bordery z tasiemką, które są idealne na uroczyste otwarcia.

Wymiary:
Szerokość: 45cm
Głębokość 45cm
Wysokość 81cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.