Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Border ML 165a

35.00 zł netto
  • wypożyczalnia krzeseł

Jeżeli poszukują Państwo eleganckiego sposobu na podzielenie przestrzeni eventu, to do tego celu najlepiej nadaje się tak zwany border taśmowy, nazywany również kordonem. Border składa się z czerwonej taśmy i chromowanych słupków. W zestawie wypożyczyć można również praktyczne tabliczki na informację w formacie A4.

Kordon taśmowy czerwony

Bordery wykorzystywane są w najrozmaitszych sytuacjach. Z racji wysokiej estetyki świetnie nadają się na uroczyste okazje. Najczęściej zobaczyć je można na różnego rodzaju galach, bankietach, a także uroczystościach urzędowych i państwowych. Często wykorzystywane są również na różnego rodzaju wystawach i targach. Za czerwoną taśmą możemy podziwiać dzieła sztuki lub nowe modele samochodów.

Poza borderami taśmowymi wypożyczamy również bordery  sznurowe. W asortymencie mamy do wyboru sznury welurowe w kolorze czarnym i czerwonym. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.