Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Border Ze Sznurem Welurowym

35.00 zł netto
  • wynajem krzeseł

Reprezentacyjny border sznurowy

Border ze sznurem welurowym to doskonały sposób na eleganckie podzielenie przestrzeni eventu. Border sznurowy składa się ze sznura welurowego i lśniących chromowanych słupków. Sznur, w przeciwieństwie do taśmy, zawiesza się z lekkim zwisem. Bordery wykorzystywane są między innymi podczas wydarzeń medialnych, uroczystości i wszędzie tam, gdzie wymagana jest odpowiednia prezencja. Często można spotkać je także w eleganckich hotelach, w szczególności tam, gdzie tego typu wyposażenie pasuje do klasycznej architektury obiektu. Warto też wspomnieć o eventach targowych, wystawach i muzeach. Prawdopodobnie każdy z nas gdzieś, kiedyś, zetknął się z borderem w którymś ze wspomnianych miejsc.

Sznury welurowe do borderów występują w ofercie wypożyczalni w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i czerwonym. Obok borderów ze sznurem w asortymencie posiadamy również bordery taśmowe z taśmą w kolorze czerwonym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.