Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Donica Eventowa

35.00zł netto
  • wynajem mebli biurowych

Nie tylko meble

Wypożyczalnia eventowa to coś w rodzaju rozszerzonego wariantu wypożyczalni mebli. Oferujemy zatem nie tylko krzesła i stoły, ale również szeroką gamę dodatkowego wyposażenia, które okazuje się być bardzo przydatne w wielu eventowych aranżacjach. Jednym z takich dodatków są donice, które prezentujemy na tej stronie. Nasze donice wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jako dwuczęściowe – część wewnętrzna w kolorze czarnym oraz część zewnętrzna w kolorze białym. Donice mają przekrój kwadratowy, nieznacznie rozszerzają się ku górze.

Wiele opcji dla donicy

Donice znajdują liczne zastosowania w aranżacjach eventowych. Można w nich umieścić zarówno żywe kwiaty lub krzewy, jak też sztuczne dekoracje roślinne. Żywe rośliny mają niemal magiczny wpływ na klimat wnętrza, dlatego warto rozważyć dodanie ich do aranżacji. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że nasze donice stosowane były podczas szerokiej gamy eventów o bardzo zróżnicowanym charakterze, począwszy od imprez targowych, po nowoczesne aranżacje z użyciem białych mebli tapicerowanych ekoskórą.  

Wypożyczalnia - Poznań, Wrocław, Zielona Góra

Wypożyczalnia eventowa poza wynajmem donic poleca również wynajem wazonów. W asortymencie posiadamy cztery różne wazony z bezbarwnego szkła, a w tym między innymi wazony o przekroju kwadratowym, okrągłym, a także wazony typu słupek. Nasze wazony mają niewielkie wymiary i przy wielu okazjach świetnie sprawdzają się jako dekoracyjny dodatek na eventowe stoły.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.