Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lustro Stojące

45.00zł netto
  • Wynajem wyposażenia biur Gliwice

Lustro stojące

Przedstawiamy nowoczesne eventowe lustro stojące. Jest to jeden z tych mebli eventowych, o których przeważnie raczej się nie pamięta. Co innego krzesła czy stoły. Okazuje się jednak, że lustro bywa istotnym elementem wyposażenia wielu eventów. W przypadku lustra jego zastosowanie może być dwojakie – praktyczne i dekoracyjne, a bardzo często lustro łączy te dwie funkcje. Jeżeli chodzi o dekoracje, to nie trzeba chyba zbytnio zagłębiać się w temat. Co do praktycznych zastosowań, to bez zbytniego zastanowienia można wymienić ich co najmniej kilka.

Nowoczesna forma

Lustra stojące bardzo często wypożyczamy jako dodatek do szatni, ale jeszcze częściej lustra znajdują zastosowanie w różnego rodzaju garderobach i przebieralniach. Prawie każdy występ wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania. Bez względu na to czy będzie to występ artystyczny, rozrywkowy, czy może zwykła prezentacja, to zawsze osoba lub osoby występujące powinny mieć sposobność, by odpowiednio się przygotować. Jednym z rekwizytów służących do stworzenia takiej sposobności jest właśnie lustro. Nowoczesne lustra stojące z pewnością zainteresują także organizatorów targów mody.

Wynajem mebli eventowych Warszawa, Wrocław

Wypożyczalnia oferuje dwa rodzaje eventowych luster stojących. Obok lustra prezentowanego na tej stronie proponujemy także wynajem lustra Rude. Jest to eleganckie lustro, reprezentujące dość tradycyjne wzornictwo. Jego charakterystyczną cechą jest szeroka rama z ozdobnym ornamentem, który na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl rozmaite historyczne inspiracje. Lustro Rude doskonale nadaje się do stosowania podczas eventów organizowanych w obiektach zabytkowych.

Wymiary:
Szerokość: 48 cm
Głębokość: 51 cm
Wysokość: 160 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.