Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Wykładzina Dywanowa

8.00zł netto
  • wypożyczalnia mebli biurowych Wrocław

Wykładzina dywanowa z pewnością nie każdemu kojarzy się z organizacją eventów. Okazuje się jednak, że obok czerwonych i białych dywanów w branży eventowej jest też miejsce dla wykładzin. Tutaj chcemy zaprezentować Państwu grubą wykładzinę dywanową w kolorze grafitowym.

Miękka wykładzina dywanowa

Wykładzina to doskonałe narzędzie do wielu eventowych zadań. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na fakt, że miękkie podłoże zmienia zupełnie odczucia stąpających po nim osób. Daje poczucie komfortu, bezpieczeństwa, być może nawet łagodzi nieco obyczaje. Dla organizatora eventu, który pragnie, by jego gości poczuli się trochę jak w domu, gruba i miękka wykładzina może być jednym ze środków do osiągnięcia tego celu. Poza aspektem komfortu warto też zwrócić uwagę na ten prosty fakt, że wykładzina łatwo zamaskuje niedoskonałości posadzki lub parkietu.

Praktyczny dodatek do aranżacji

Jeżeli mówimy o przeznaczeniu wykładziny dywanowej w aspekcie rodzaju eventu, podczas którego może się ona sprawdzić, to wyjaśnienie tej kwestii jest bardzo proste. Wystarczy zadać sobie pytanie, w jakich sytuacjach chcielibyśmy, żeby nasi goście poczuli się swojsko i komfortowo. By nie czuli pod stopami zimnej, twardej posadzki. Odpowiedzi jest bardzo wiele.

Wypożyczalnia - Kraków, Katowice, Opole

Przeznaczenie wykładziny dywanowej, które z miejsca przychodzi na myśl, to różnego rodzaju eventy marketingowe, promocje oraz targi. Miękka wykładzina pod stopami potencjalnych klientów z pewnością nie zaszkodzi popularności naszych produktów i nie utrudni nam rozmów z kontrahentami. Inny przykład, to różnego rodzaju strefy dla VIP-ów, kąciki chillout, itp. Warto także pomyśleć o wykładzinie w kontekście organizacji imprez dla dzieci lub spotkań towarzyskich. Opcji dla wykładziny dywanowej jest naprawdę sporo.  

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.