Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lada Peglo

290.00zł netto
  • Krzesła na wynajem Lublin
  • Krzesła na wynajem Zabrze
  • Krzesła na wynajem Gliwice
  • Krzesła na wynajem Wałbrzych
  • Wynajem zestawów egzaminacyjnych Warszawa

Nowoczesna lada barowa

Lada barowa Peglo to jeden z największych i najbardziej efektownych mebli z podświetleniem LED w naszej kolekcji. Do jej produkcji wykorzystano wysokiej jakości białe tworzywo sztuczne, co zapewnia jej wysoką trwałość oraz, jak przystało na mebel barowy, odporność na wilgoć i zbrudzenia. Lada Peglo pod względem funkcjonalności jest w pełni przystosowana do profesjonalnego wykorzystania barowego. Posiada zarówno bar jak i wygodną półkę poniżej baru, po stronie obsługi.

Meble eventowe z podświetleniem

Lada Peglo umożliwia podświetlenie białym światłem. Zasilana jest przewodem podłączanym do sieci, a sterowanie oświetleniem odbywa się przy pomocy niewielkiego pilota. Dzięki zastosowanym materiałom oraz konstrukcji ladę bez problemu stosować można podczas eventów plenerowych. Jest to zatem świetny wybór na imprezy ogrodowe, pół-plenerowe przyjęcia weselne, oraz inne eventy na świeżym powietrzu.

Plenerowy bar z wypożyczalni

Naszym klientom doradzamy łączenie wynajmu lady Peglo z innymi podświetlanymi meblami z naszej kolekcji. Polecamy między innymi nowoczesne podświetlane stoliki koktajlowe, efektowne Snack-Bary oraz pufy Snake. Jako uzupełnieni podświetlanych mebli barowych i koktajlowych zarekomendować można również listwy oraz reflektory LED. Wykorzystanie tego typu akcesoriów jest doskonałym sposobem na manipulowanie klimatem imprezy.

Materiał: biały polietylen

Wymiary:
wysokość 109,5cm
szerokość 102cm
głębokość 70cm
wysokość półki 80cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.