Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Szafa Aktowa MN-3

Zapytaj o cenę!
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Zabrze

Szafa aktowa o wymiarach 80x40x114cm.  Posiada 3 półki, jest również zabezpieczona zamkiem.

Zgrabna szafka

Szafa będzie idealną bazą pod budowę zagospodarowania przestrzennego wg trendu open space. W każdym biurze potrzebna jest konstrukcja, która będzie w stanie przechować jak największą ilość dokumentów, sprzętu elektronicznego, czy innych podręcznych biurowych przedmiotów. Szafka zawiera w sobie aż 3 półki o głębokości 40cm, są one bardzo pojemne i pomieszczą wszystko, czego dusza zapragnie. Szafka posiada centralny zamek, z pomocą którego zabezpieczymy dobrze swoje dokumenty. Szafka dzięki swoim niewielkim wymiarom, będzie niezastąpiona w przypadku urządzania biur o małym metrażu. Pomoże wyjść obronną ręką w przypadku organizacji w małym biurze.

I nie tylko

Posiadamy również większe modele, wypożyczalnia mebli służy pomocą. Wypożyczalnia mebli biurowych to osobny oddział naszego serwisu, jednakże wszystkie zamówienia realizujemy w sposób dokładny, szybki, innymi słowy-profesjonalny. Dzięki licznym pólkom zapewnisz swoim pracownikom więcej miejsca w biurze. Biuro powinno ułatwiać pracę, i od tego jakie umieścimy w nim meble zależy końcowy rezultat tego, czy praca będzie wydajna, czy też nie. Szafka jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Mebel ten wykonany jest solidnie, projektowany był przez zawodowców.

Udane wydarzenia

Niewątpliwą zaletą szafki aktowej jest to, że posiada specjalne stópki. Za pomocą ich jesteśmy w stanie idealnie wypoziomować mebel, tak aby stał on idealnie równo w stosunku do innych mebli w biurze. Jest to możliwe również w przypadku bardzo krzywych powierzchni, możliwość regulacji sięga zakresu 20cm, czyli jest do wykonania w tym zakresie. Nie czekaj już dłużej i zadzwoń do naszej firmy. Miła obsługa telefoniczna już czeka na Państwa pytania. Istnieje również możliwość kontaktu drogą elektroniczną. Zapraszamy do zadawania pytań mailowo. Na skrzynkę mailową wysyłamy szczegółowe wyceny, z których dowiedzą się Państwo o całkowitych kosztach wynajmu mebli, bez żadnych ukrytych opłat. Jesteśmy firmą uczciwą i pieczołowicie wykonującą czynności co do nas należą. Spraw by Twój event był udany, zapodaj gościom możliwość wynajmu szafki aktowej, a organizacja pracy przebiegnie o wiele sprawniej niż bez niej.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.