Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya

14.00 zł netto
Dostępne w każdym momencie
  • Wypożyczenie dla Marcredo Center
    Wypożyczenie dla Marcredo Center

Niezawodne krzesło, którego miejscem przeznaczenia są wszystkie typy pomieszczeń. Mnogość możliwości użycia tego krzesła sprawia, że świetnie sprawdza się ono na każdym typie eventu: klasycznym, konferencyjnym czy eleganckim. Krzesło śnieżnobiałą barwą przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie. Wytrzymałość do 180kg

Solidny materiał

Jakość wykonania to istny majstersztyk w przypadku tego popularnego modelu z oferty naszej firmy. Wynajem krzeseł w naszej firmie jest intuicyjny, sprawdź sam. Śnieżnobiały materiał i jednolitość w konstrukcji sprawia iż jest jednym z wiodących modeli na rynku umeblowania eventowego

Retro i nie tylko

Styl jaki przywołuje się po ujrzeniu krzeseł Maya to w zależności od osoby jest to retro lub nowoczesność. Jak widać każdemu może kojarzyć się z czymś innym i to tak w skrajny sposób. To w jaki sposób się odbierze zależy oczywiście od reszty mebli i reszty dekoracji w sali eventowej. Takie proste rozwiązania mogą sprawić wiele w oczach uczestników. A najważniejszy jest ich odbiór.

Taki styl tylko u nas

Krzesło MAYA zachęca by wkroczyć w świat kontrastujących kolorów. Kompozycja w czerni i bieli całego wystroju z pewnością zachwyci niejedną osobę. W taki sposób zaskarbimy sobie u nich wierność i z chęcią będą uczestniczyć w wydarzeniu. Możemy też wykonać całą kompozycję w kolorze bieli, do tego kolorowe dekoracje lub te bardziej stonowane i przyjemne dla oczu oświetlenie będą sprzyjały pozytywnej aurze naszego eventu. Jeżeli nie masz skąd wziąć wystarczającej ilości krzeseł, a potrzebujesz ich na zawołanie, spróbuj sposobu jaki ma do zaoferowania wypożyczalnia krzeseł Wrocław. Z naszymi usługami nie wyjdziesz stratnie, musisz jedynie się do nas zgłosić. Z radością wynajmiemy Państwu meble na organizowane donośne imprezy i wydarzenia. Wypożyczysz u nas nie tylko krzesła ale i akcesoria. Wszelkiego rodzaju oświetlenie, liczne w elementy zastawy stołowe, różnorakie ozdoby, ale i lady barowe i odkurzacze przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie opaski bankietowe, pokrowce i girlandy świetlne.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.