Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya

14.00 zł netto
Dostępne w każdym momencie
  • wypożyczalnia mebli biurowych Gliwice
  • Wynajem krzeseł Maya
  • Wypożyczenie dla Marcredo Center
  • wypożyczalnia mebli biurowych Wałbrzych

Niezawodne krzesło, którego miejscem przeznaczenia są wszystkie typy pomieszczeń. Mnogość możliwości użycia tego krzesła sprawia, że świetnie sprawdza się ono na każdym typie eventu: klasycznym, konferencyjnym czy eleganckim. Krzesło śnieżnobiałą barwą przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie. Wytrzymałość do 180kg

Solidny materiał

Jakość wykonania to istny majstersztyk w przypadku tego popularnego modelu z oferty naszej firmy. Wynajem krzeseł w naszej firmie jest intuicyjny, sprawdź sam. Śnieżnobiały materiał i jednolitość w konstrukcji sprawia iż jest jednym z wiodących modeli na rynku umeblowania eventowego

Retro i nie tylko

Styl jaki przywołuje się po ujrzeniu krzeseł Maya to w zależności od osoby jest to retro lub nowoczesność. Jak widać każdemu może kojarzyć się z czymś innym i to tak w skrajny sposób. To w jaki sposób się odbierze zależy oczywiście od reszty mebli i reszty dekoracji w sali eventowej. Takie proste rozwiązania mogą sprawić wiele w oczach uczestników. A najważniejszy jest ich odbiór.

Taki styl tylko u nas

Krzesło MAYA zachęca by wkroczyć w świat kontrastujących kolorów. Kompozycja w czerni i bieli całego wystroju z pewnością zachwyci niejedną osobę. W taki sposób zaskarbimy sobie u nich wierność i z chęcią będą uczestniczyć w wydarzeniu. Możemy też wykonać całą kompozycję w kolorze bieli, do tego kolorowe dekoracje lub te bardziej stonowane i przyjemne dla oczu oświetlenie będą sprzyjały pozytywnej aurze naszego eventu. Jeżeli nie masz skąd wziąć wystarczającej ilości krzeseł, a potrzebujesz ich na zawołanie, spróbuj sposobu jaki ma do zaoferowania wypożyczalnia krzeseł Wrocław. Z naszymi usługami nie wyjdziesz stratnie, musisz jedynie się do nas zgłosić. Z radością wynajmiemy Państwu meble na organizowane donośne imprezy i wydarzenia. Wypożyczysz u nas nie tylko krzesła ale i akcesoria. Wszelkiego rodzaju oświetlenie, liczne w elementy zastawy stołowe, różnorakie ozdoby, ale i lady barowe i odkurzacze przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie opaski bankietowe, pokrowce i girlandy świetlne.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 81 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.