Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Dwuosobowa sofa LINE biała

  • wypożyczalnia mebli biurowych
  • krzesła eventowe
  • Wynajem sof z ekoskóry Warszawa

Wypożyczalnia oferuje również wynajem sof. Sofa Line biała jest bardzo dobrym przykładem połączenia prostego stylu z wyrazistym designem. Wykonana z ekoskóry. Popularna w stanowiskach targowych. Sofa przeznaczona dla dwóch osób

Dwuosobowa wygoda

Komfort jakim darzy użytkownika jest rodzajem komfortu jaki nie jest dostępny w zwykłym siedzeniu na krześle. Wygodna sofa z obiciem z tapicerki wykonanej ze skóry ekologicznej zaskarbi sobie łaski każdego gościa

To dla relaksu

Imprezę robimy po to aby uczestnicy poczuli się na niej wyjątkowo. Taki styl klasycznej sofy line White z wypożyczalni mebli Poznań aż się prosi aby dołączyć do niego fotel z tej samej serii line. Relaks przy chilloutowej muzyce przy przygaszonym świetle i światłach ze świec zachwyci każdego.

Kameralnie i oficjalnie

Świetnie sprawdzi się w kameralnej osobistej oprawie dla kilkudziesięciu gości, w towarzystwie stolików kawowych. Dobrym pomysłem jest również zamówienie sofy ottoman crv lub square, która będzie służyła jako podnóżek. Będzie można się wygodnie ułożyć i porozciągać. W taki sposób sprawiamy że wydarzenie, które organizujemy będzie z pewnością niezapomnianym. Niezapomniane wydarzenia- z pewnością nie łatwo takie zorganizować. Jednakże jest to o tyle prostsze, od kiedy pojawiła się nasza strona. Z tą bogatą ofertą zajdziesz naprawdę daleko. Zdobędziesz jeszcze więcej, jeśli zapoznasz się z dziedziną dekorowania eventu. W naszej ofercie jest sporo przedmiotów, które mogą być świetne jako samodzielny element pełniący rolę ozdoby. Z takimi dekoracjami, urządzanie eventu jest dużo prostsze. Z odpowiednim oświetleniem, wydarzenie na pewno odniesie się sukcesem i przez długi czas zapadnie w świadomości uczestników. Dołącz do tego sprzęt multimedialny, w którym znajdziesz zarówno nagłośnienie jak i produkty odpowiedzialne za warstwę wizualną. Wypożyczalnia mebli przychodzi z pomocą, kiedy gdzieś brakuje krzeseł, sof lub szaf.

Wymiary:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 67 cm
Wysokość siedzenia: 55 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.