Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel biurowy Standard

  • gastro wypożyczalnia

Obrotowy fotel

Fotel ten jest popularnym siedziskiem biurowym z tapicerowanym siedziskiem oraz oparciem. Płynna regulacja wysokości siedziska oraz kątu oparcia. Fotel biurowy standard, to bardzo korzystne rozwiązanie w przypadku zaopatrzania eventów na biurową modłę. Projektowanie biura open space to czysta przyjemność, gdy do dyspozycji mamy te fotele obrotowe. Są bardzo wygodne, posiadają spore oparcie, oraz podpórki pod łokcie. Posiadają również pneumatyczną regulację wysokości. Fotel obraca się wokół własnej osi, to całe 360 stopni, taki kąt daje ostateczną swobodę ruchów, wypożyczalnia mebli Poznań sama używa tych modeli do codziennej pracy w biurze. Jesteśmy zadowoleni z tych modeli, dają one komfort, choć jesteśmy wymagający. Regulowany jest również kąt oparcia.

Sprawnie i szybko

Wynajem mebli jeszcze nigdy nie był taki łatwy i skuteczny, spełnia on jednocześnie tyle wymagań naszych klientów, że każdy widzi jakie to jest opłacalne. Jesteśmy dumni, że wkroczyliśmy w dziedzinę wynajmu mebli. Dzięki wynajmowaniu mebli otwierają się przed nami możliwości, o których moglibyśmy tylko pomarzyć, gdyby nie to. Żeby zorganizować wydarzenie np. koncert, potrzebowalibyśmy niewyobrażalnie dużo pieniędzy, a dzięki naszej wypożyczalni, za ułamek ceny produktu, możemy się nimi cieszyć tak samo jakbyśmy kupili nowy sprzęt. Jednak zobaczmy ile pieniędzy zostaje nam w kieszeni dzięki wynajmowaniu.

Kalkulacje- wynajem się opłaca

Można tworzyć szybkie, łatwe i zwrotne inwestycje bez zaprzepaszczania pieniędzy na ich kupno. Wyobraźmy sobie, że zorganizowaliśmy event z kupionymi osobiście przez nas meblami, po zakończeniu eventu będziemy musieli wymyśleć, czy je sprzedać, czy może gdzieś przechowywać, a to wiąże się z ogromnymi kosztami i jest zwyczajnie nie opłacalne. Korzystając z naszych usług nie musisz się o to martwić, takie szczegóły dzięki nam Cię nie dotyczą. Przywozimy meble pod wskazany adres, nie tylko krzesła, nasza firma to również wypożyczalnia stołów. Wycena u nas zawiera montaż mebli na miejscu i wniesienie je na wskazane przez klienta piętro. Fotel biurowy standard z pewnością zadowoli Wasze gusta, a w szczególności tym, którzy cenią sobie dobre wykonanie mebla. Służymy pomocą i zapraszamy do zadawania pytań. Ważne jest profesjonalne podejście, znajdzie je u nas.

Wymiary:
Szerokość: 63 cm
Głębokość: 47 cm
Wysokość: 95-114,5 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.