Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Ibiza

60.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Kraków
  • Wynajem Krzeseł Łódź

Elegancki stół z szklanym blatem i podstawą wykonaną z stali nierdzewnej.

Kunsztowny szklany stół

Kameralne wydarzenia okraszone nutą finezji nie mogą się odbyć bez stolika eventowego Ibiza. W prosty sposób zamów wycenę na naszej stronie internetowej. Stolik ten będzie rewelacyjny w przypadku eventów wielorakiego rodzaju. Taki stolik to nie lada atrakcja imprezy. Nie lada atrakcją będzie usiądnięcie w sofie lub wygodnyn fotelu z eko-skóry przy takim stoliku, napić się kawy i porozmawiać o życiowych przygodach.

Oryginalne wycięcie

Do chwili relaksu ma prawo każdy. Jak więc tę chwilę uczynić zatem jeszcze przyjemniejszą- o takie pytania bogata jest głowa dobrego organizatora, ale to dobrze. Znaczy to że chcemy wypaść po prostu jak najlepiej na tle organizowanego wydarzenia. Stolik ibiza posiada kształt trójkąta o zaokrąglonych bokach. Nie ma takiego drugiego, jest to bardzo oryginalny kształt. Kawa z takiego stolika będzie smakować wyśmienicie.

Stół szklany w nowoczesnym wydaniu

W nowoczesnym wydaniu nie będzie tylko ten stół, ale jeśli dobierzesz do niego pufy, fotele i sofy oraz akcesoria to także nowoczesna będzie cała impreza. Rozchwytywane trendy dzisiejszych eventów, uwzględniają obecności w ich kompozycji właśnie tego stołu. Będzie dobrym rozwiązaniem na bankietach i imprezach o charakterze kameralnym. Takim sposobem po dobrym zagospodarowaniu przestrzennym eventu możemy się cieszyć tym co zostało. A co zostało? Tylko świetna zabawa. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia stołów. Z dostępnych akcesoriów polecamy do stołu różnego typu dekoracje takie jak ozdobne wazony, w których świetnie będą wyglądały świeżo ścięte kwiaty. Taki stół w towarzystwie puf otoman, stworzy niezapomnianą kompozycję, która będzie na językach naszych drogich gości. Pamiętajmy jeszcze o odpowiednim oświetleni Sali eventowe, chyba że event będzie odbywał się w plenerze, w takiej sytuacji polecamy namioty eventowe, które będą tworzyły ochronę przed słońcem i deszczem, dzięki czemu możemy zorganizować wielki wystawny poczęstunek pod chmurką. Do tego polecamy wynająć funkcjonalnego grilla, zapach przyciągnie wielu.

Wymiary:
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 40 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.