Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Drewniane Krzesło składane

8.00 zł netto
  • wypożyczenie krzeseł
  • Realizacja weselna wynajem mebli
  • krzesła wynajem

Drewniane krzesło składane, dedykowane na każdą imprezę plenerową, w szczególności na wesela w plenerze.

Bawmy się

To poważne wyzwanie zorganizować event tak, aby wpasować się w gusta odbiorcy. Gwarantem tego, że przypadniemy do gustu gościom będzie wynajem krzeseł drewnianych. Krzesła te są skonstruowane tak, że ich budowa pozwala je składać. Czyni je to mobilnymi i łatwymi w transporcie. Bezproblemowo przeniesiemy je od kuriera w wyznaczone na nie miejsce. Efektowny wygląd zachęca by na nich usiąść i spędzać w nich czas.

Wyjątkowy ślub na łonie natury

Spraw aby Twoi bliscy poczuli się swobodnie w tym ważnym dla wszystkich dniu. Posiadamy w ofercie również namioty, które świetnie spełniają się w roli ołtarza. Do tego dołączmy prześliczne stylowe lampiony, taka okazja dwa razy przecież się nie zdarza. Wszyscy chcielibyśmy aby Państwo młodzi zapamiętali ten dzień na całe życie.

Event z pasją

Tylko wkładając serce w organizację można odnieść rewelacyjny skutek. Skutek ten przeobraża się w finansową korzyść dla organizujących rozrywkę dla gości w odpowiednim dlań targecie. Kombinacji jest multum. Artykuły dekoracyjne z naszej oferty, takie jak czerwony dywan, będą świetnym uzupełnieniem krzeseł składanych drewnianych. Warto także zadbać o efekty świetlne, liczne rodzaje oświetlenia- to charakteryzuje naszą ofertę dekoracji eventowych. Posiadamy dużą kolekcję, wypożyczalnia krzeseł jest z tego powodu dumna. Możecie zorganizować event o jakim się Wam jeszcze nie śniło. Mnoga ilość krzeseł postawiona w rzędach koło siebie wygląda niesamowicie efektownie. Biel sprawia, że całość ma lekki charakter, o jaki ciężko osiągnąć innymi kombinacjami kolorów. Kolor biały jest w tym przypadku kolorem sprawdzonym, wypróbowało go już wielu. Goście widząc ładnie ustawione krzesła, już z daleka wiedzą że odbywać będzie się coś bardzo ważnego. W naszej ofercie, meble eventowe wzbogaca również sprzęt multimedialny, dzięki któremu stworzysz oprawę dźwiękowo wizualną imprezy, o jakiej od zawszy marzyłeś. Do tego dołączmy bordery ze sznurem lub tasiemką, efekt na pewno będzie piorunujący.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 51 cm
Wysokość: 77 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.