Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Dwuosobowa sofa LINE czarna

  • wypożyczalnia foteli
  • wynajem stołów

Wypożyczalnia oferuje również wynajem sof. Sofa Line czarna jest bardzo dobrym przykładem połączenia prostego stylu z wyrazistym designem. Wykonana z ekoskóry. Popularna w stanowiskach targowych. Sofa przeznaczona dla dwóch osób

Sofa Line Black

Sofa posiada skórzane obicie. Jest ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Styl tej sofy ma klasyczny wydźwięk. Jest modna i stylistycznie pasuje do innych mebli z serii Line lub też puf z serii Ottoman. Ma klasyczne wzornictwo i solidną komfortową konstrukcję, dającą całe morze wygody. Na sofie Line Black siedzi się jak na chmurce. Powiedz nie tandetnym meblom, u nas w parze z jakością idzie również cena.

Konfiguruj

Sofa line będzie dobrze się komponować w towarzystwie fotela line black, są po prostu do siebie stworzone, w szczególności w obecności obok stolika Ibiza lub stolików kawowych albo stolika Skinny. Wyobraźmy sobie spokojny kącik w którym to są meble w wyżej wymienionej przez nas konfiguracji. Dodajmy do tego lampiony, sprzęt audio i efektowne LEDowe oświetlenia, a jako rezultat dostajemy w zamian udaną imprezę.

Event wart tak wiele. Sofy Line.

Dodaj to sofy niski stolik kawowy, a z pewnościa ten pomysl w wydaniu minimalistycznym okaże się pomysłem nad wyraz udanym. Często się tak dzieje, że w prostocie odnajdujemy najlepsze rozwiązania, które ucieszą bardziej uczestnika aniżeli bardziej skomplikowane pomysły. Nie pozwól by event miał przypadłość przerostu formy nad treścią, o wiele łatwiej i taniej i z lepszym efektem skończy się wybór mebli eventowych, tak by klasyczne minimalistyczne ustawienia szybko zagościły i udomowiły się w sercach naszych odwiedzających. Dobierz do Sofy Line w kolorze czarnym, inne meble w ciemnych odcieniach, na pewno zgra to się w jedną całość i będzie solidnie pasować do reszty kompozycji zastosowanej na danym evencie. Sofy są w idealnie zadbanym stanie, potrafimy się zatroszczyć o meble, poddajemy je odpowiedniej konserwacji. Wszystkie wypożyczane przez Państwa meble są jak nowe.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.