Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Koktajlowy Metaliczny

30.00 zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Kraków
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Łódź
  • Wypożyczalnia oferuje białe pokrowce
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Wrocław
  • Wypożyczenie stolików koktajlowych z pokrowcem dla Lubinpex

Bardzo popularny, stabilny stolik koktajlowy. Posiada składany blat i krzyżową podstawę.

Możliwość dodatkowego zamówienia pokrowca - dostępne różne kolory. Stolik idealnie sprawdza się na wszelkich bankietach.

Moc koktajli

Stolik koktajlowy będzie idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Event ze stolikiem koktajlowym jest niezbędnym wyposażeniem każdego bankietu, od tych mniej do tych bardziej oficjalnych 

Event na 6

Ważne by pieczołowicie dobrać poszczególne elementy na wydarzenie które kreuje organizator. Wędrując po różnych typach eventów, można zobaczyć ogrom ilości ich typów. Należy dokładnie się zastanowić i posłuchać wizualnego zmysłu intuicji w tym jakie rozwiązanie będzie w przypadku naszego przyjęcia najlepsze. Być może organizujemy przyjęcie plenerowe, warto w takim przypadku dobrać namioty z naszej oferty oraz krzesła o odpowiednich wymiarach. Z powodzeniem do każdego stolika można dobrać 4 krzesła. Dajemy w ten sposób odpowiednią ilość miejsca dla uczestników

By uczcić ważną okazję

W sytuacji gdy chcemy uczcić ważną okazję, warto rozważyć wybór stolika koktajlowego. Posiada on spory blat o średnicy 60cm. To powierzchnia wystarczająca aby umieścić na nim przekąski i napoje. W okół na ścianach warto zadbać o prawidłowe oświetlenie pomieszczenia, mamy w ofercie różnego rodzaju girlandy i listy świetlne LED. Wypożyczalnia stołów zadba by stoliki znalazły się na Państwa evencie na czas. W naszej ofercie widnieje również sprzęt multimedialny, który zadba o otoczkę audio-wizualną na Państwa imprezie. Wypożyczalnia mebli poleca pokrowce na stolik koktajlowy, dostępne w różnych kolorach. Do całości, aby idealnie pasowało, zalecamy dobrać np. Krzesła Bankietowe, również z opcjonalnymi pokrowcami i opaskami bankietowymi. Z takim zestawem można zaprojektować np. strefę Vip, będzie ona kompletna gdy wprowadzimy do eventu słupki oddzielające teren eventu, czyli bordery. Bordery są dostępne ze sznurami lub też tasiemkami. Pomagamy w wyborze, jednak to Państwa głos jest zawsze decydujący, więc polecamy się dobrze nad nim zastanowić. Magiczne chwile są już o włos, dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Wymiary: 110cm wysokości, średnica blatu 60cm.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.