Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Beta Chrome

7.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Zabrze
  • Wynajem krzeseł Wrocław
  • Wynajem krzeseł i stołów Gliwice
  • Event z krzesłami Beta Chrome

Bardzo popularne krzesło używane przede wszystkim przy tworzeniu małych konferencji. Oparcie z siedziskiem stworzone są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Chromowany, stalowy stelaż. Co ważne, nogi krzesła zakończone są stopkami, które zabezpieczają powierzchnię przed porysowaniem.

Beta ostateczna

 Krzesło Beta jest wersją dopracowaną. Wygodne siedzisko zaprojektowane przez specjalistów w dziedzinie branży meblarskiej, z pewnością zadowoli niejedną osobę, gdyż idealnie spełniają swoją rolę. Wysoka jakość tworzywa sztucznego z jakiego wykonane jest siedzisko, sprawia iż Krzesło Beta jest modelem nad wyraz udanym

Tam gdzie event

Tam gdzie jest event jest i krzesło Beta. To model popularny, często rozchwytywany z naszej oferty, nadaje się świetnie na konferencje prasowe i prezentacje firmowe. Jeśli chcesz poprowadzić prezentację, zastanów się nad ekranem multimedialnym, na którym będziesz mógł wyświetlać obraz projektorem krótkoogniskowym również z naszej oferty. Być może w przypadku niektórych rozwiązań będzie lepszym pomysłem zastosowanie wypożyczonego telewizora wraz ze stojakiem.

Model satysfakcji

77 centymetrów wysokości i 50 szerokości sprawia iż jest modelem stabilnym i niewielkich rozmiarów. Wygodne siedzisko podpiera kręgosłup lędźwiowy w sposób gładki i porządny. Dzięki nam skupisz się na tym co jest tak na prawdę najważniejsze. Zadowolenie przybywających na event jest bezapelacyjnie bezcenne. My zajmujemy się meblami a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się resztą. Na krześle siedzi się wygodnie, nic nie przeszkadza w tej czynności, można by rzecz krzesło bardzo udane. Wynajem mebli przebiegnie bezproblemowo, jeśli podasz nam czego dokładnie potrzebujesz. Powiedz nam lub napisz również jaką ilość sztuk interesuje Cię wynająć. Do gładkiego przebiegu przyda się jeszcze nam wiedzieć w jakim terminie chcesz wynająć nasz sprzęt eventowy. W wycenie uwzględniamy również w jakiej miejscowości chcesz coś wynająć, oraz na jakim piętrze, to jeśli interesuje Cię opcja z dostawą i montażem na miejscu oraz wniesieniem na wybrane piętro. Krzesło Beta Chrome to popularny model krzesła.

Wymiary:
Szerokość siedziska: 49,6 cm
Głębokość siedziska: 48,6 cm
Wysokość siedziska: 47,5 cm
Wysokość: 77 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.