Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa Chesterfield Biała

  • Krzesła na wynajem Warszawa
  • Krzesła na wynajem Kraków

Reprezentacyjna, pikowana biała dwuosobowa sofa Chesterfield wykonana w eko-skórze.

Chesterfield wiedzie prym

Sofa Chesterfield White wiedzie prym na wydarzeniu, w szczególności w połączeniu ze szklanym stolikiem prostokątnym, lub też oryginalniejszym- stolikiem Ibiza, które ma w ofercie nasza wypożyczalnia mebli. Sofy będą doskonale pasować w towarzystwie foteli z tej samej serii i ze stolikiem kawowym white. Stwórz kącik relaksacyjny, w którym będzie lecieć muzyka, a goście będą spędzać czas na miłej rozmowie przy popijaniu drinków lub kawy, czy herbaty.

Kanapowy raj

Sofę Chesterfield charakteryzuje to, że jest ona jednocześnie solidna, wytrzymała, oraz bardzo wygodna. Sofy świetne będą również na weselach i innych imprezach z tańcem i alkoholem. W żadnym siedzisku nie odpoczywa się tak dobrze jak w sofie Chesterfield. Sofa ma swój odpowiednik w kolorze białym, można będzie pobawić się również na budowie kompozycji meblowej na evencie na zasadzie kontrastowego ułożenia mebli.

Najlepsza skóra ekologiczna

Skóra ekologiczna to dobre i modne rozwiązanie ostatnimi czasy wśród świata mebli. Każdy szanujący się organizator powinien wziąć pod uwagę zastosowania tego modelu w planach organizacyjnych danego wydarzenia. Organizacja eventu to sposób by zabłysnąć wśród reszty, ale też sposób na poczucie się lepiej. Uśmiech jaki dajemy uczestnikom na pewno do nas wróci, również z korzyściami finansowymi. Wypożyczalnia mebli gwarantuje Wam satysfakcje, jakiej nie uświadczycie nigdzie indziej. Nasze realizacje przeprowadzane są w pełni przemyślany sposób i przebiegają one iście błyskawicznie. Nasz logistyka rozplanowana jest tak, aby nigdzie w Polsce nie zabrakło odpowiednich modeli mebli. Jednak nie tylko mebli, bo mamy w swojej ofercie również akcesoria eventowe i dekoracje, w których skład wchodzą liczne egzemplarze wszelkiej maści oświetlenia, ozdobnych materiałów, efektów świetlnych itd. Posiadamy również sprzęt multimedialny, dzięki któremu Wasza impreza na pewno nie będzie uboga w efekty audiowizualne. Znajdziemy w nim bowiem sprzęt nagłośnieniowy oraz również projektory, dzięki którym będzie można wyświetlać obraz na ścianach lub na ekranie multimedialnym.

Wymiary:
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 88 cm
Wysokość: 78 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.