Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Mikrofon Bezprzewodowy

49.00zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Warszawa

Wynajem mikrofonów eventowych

Mikrofon bezprzewodowy to jedna z naszych propozycji w departamencie nagłośnienia eventowego. Mikrofon tego typu, uzupełniony o oferowany przez nas zestaw nagłośnieniowy, świetnie sprawdzi się na przykład jako wyposażenie panelu dyskusyjnego. Z powodzeniem można go również wykorzystać podczas różnego rodzaju występów rozrywkowych. Największym plusem mikrofonu bezprzewodowego jest to, że nie ogranicza on swobody ruchów użytkownika i można go sobie łatwo przekazywać. Mówiąc najogólniej, wynajem mikrofonu bezprzewodowego to najlepszy wybór na eventy, gdzie posługiwanie się mikrofonem przewodowym byłoby niezręczne, a indywidualne mikrofony nagłowne nie zdają egzaminu.

Mikrofony, statywy, nagłośnienie…

Poza mikrofonami bezprzewodowymi wypożyczalnia poleca również mikrofony przewodowe i mikrofony pojemnościowe, dedykowane między innymi do nagłaśniania instrumentów muzycznych. W przypadkach, kiedy osoba używająca mikrofonu potrzebuje pełnej swobody ruchów, polecamy bardzo praktyczne bezprzewodowe mikrofony nagłowne. W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo również statywy mikrofonowe oraz kompaktowe zestawy nagłośnieniowe. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.