Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Mikrofon Nagłowny

150.00zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Kraków

Wynajem mikrofonów na eventy

Dążąc do stworzenia jak najpełniejszej oferty wynajmu sprzętu eventowego, nie mogliśmy pominąć różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, w tym służących nagłośnieniu. Na tej stronie pragniemy zaprezentować Państwu niezwykle praktyczny mikrofon nagłowny. Nie jest to rzecz jasna jedyny mikrofon w naszej kolekcji. Wypożyczalnia w swoich zasobach również tradycyjne mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Są jednak okoliczności, kiedy użycie mikrofonu nagłownego wydaje się najbardziej odpowiednie.

Spraw by Cię słyszano

Mikrofony nagłowne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie osoba prowadząca event lub występująca podczas danego eventu potrzebuje swobody ruchów. Taka sytuacja może się zdarzyć podczas bardzo wielu okazji. Przykładem może tu być prezentacja produktu lub technologii, gdzie prowadzący komentuje wykonywane przez siebie czynności. Inny sytuacja, podczas której przydać może się nagłowny mikrofon, to wykład, prelekcja lub innego typu wystąpienie, gdzie prowadzącemu trzeba zapewnić swobodną możliwość przemieszczania się, korzystania z notatek, wskaźnika, laptopa, itp. Nagłowny mikrofon bezprzewodowy może się również przydać podczas zajęć aerobiku lub na kursie tańca. To jedynie kilka przykładów, a lista jest znacznie dłuższa.

Mikrofony, konsolety, nagłośnienie

Poza mikrofonami w naszym katalogu znajdą Państwo również szeroką gamę innego sprzętu nagłośnieniowego. Wynajmujemy między innymi kompaktowe zestawy nagłośnieniowe składające się z dwóch głośników, niewielkiej konsolety oraz stojaka. W ofercie mamy również osobną konsoletę, a także statywy mikrofonowe. Polecamy także wynajem sprzętu do prezentacji multimedialnych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.