Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Mównica Plexi Gięta

350.00zł netto
  • Wypożyczalnia wyposażenia biur Gliwice

Biała mównica z plexi…

Biała mównica z plexi giętej, to nowoczesny mebel o wysokiej estetyce, który bez większego wysiłku można sobie zwizualizować na przykład jako element wyposażenia uroczystej inauguracji, konwencji politycznej, konferencji naukowej, okolicznościowego wystąpienia transmitowanego w mediach, itp. Krótko mówiąc jest to mebel, który z pewnością nie przyniesie wstydu żadnemu organizatorowi lub gospodarzowi eventu.

…z Twoim logo

Jak wskazuje sama nazwa mównicy, jest to mebel wykonany z plexi, czyli z tworzywa sztucznego. Obszerna fasada w połączeniu z zastosowanym materiałem poza efektem czysto estetycznym daje również możliwość umieszczenia logo, nazwy instytucji, tytułu konferencji, lub innego elementu graficznego. Wypożyczalnia umieszcza na mównicach tego typu elementy na życzenie najemcy, po wcześniejszym uzgodnieniu.  

Kompleksowy wynajem sprzętu eventowego

Poza prezentowaną tu mównicą z plexi giętej oferujemy również wynajem dwóch innych mównic. Jedna z nich to mównica transparentna, która jest naszą najprostszą i najbardziej tradycyjną propozycją w dziale mównic. Druga natomiast to mównica Wave, czyli mebel designerski o prawdziwie dynamicznej bryle, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Szerokość blatu: 55 cm
Długość blatu: 45 cm
Wysokość: 120 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.